V sezóně 2016/2017 dojde ke sloučení starších žáků s Kostomlatama pod Milešovkou z důvodu malého počtu dětí. Tréninky budou střídavě v Kostomlatech p.M. a v Hostomicích.

První trénink je v úterý 2.8.2016 od 16:00 hod. na hřišti v Kostomlatech p.M. Následný trénink bude nejspíš v Hostomicích v pátek 5.8.2016 od 16:00 hod.

Zápasy by měly být taktéž střídavě jednou v Kostomlatech a jednou v Hostomicích.

Tým se bude jmenovat Kostomlaty p.M./Hostomice. Hlavním trenérem bude Jan Taška.

Všichni žáci hrající v daném mužstvu budou sledovat facebook : Mládež FK Kostomlaty p.M., kde budou všechny informace a tam se budou případně omlouvat z tréninků i zápasů.

Bližší informace budou následně vkládány na internet a vše podstatné se žáci dozvědí na trénincích.