Vlčák - Re: ZALOŽENÍ STARÉ GARDY

Stará garda začíná 16.10.2015 od 16:30 hod. zápasem v Novosedlicích, na podzim se odehrají celkem 3 zápasy - vše je v sekci staré gardy.

Vlasák - omluva

Chtěl bych se omluvit ze zítřejšího zápasu, prolémy s nohama.

Vlčák - fotbálek - stará garda

Ve čtvrtek od 18:00 hod. hraje stará garda proti dospělým FK Hostomice

Vlčák - přátelák dospělých

ve čtvrtek 10.9.2015 od 17:30 hod. se na hřišti v Hostomicích odehraje přátelák proti týmu ze Střekova

Apa - 05.09. 2015

Musím pochválit Tým FK Hostomice za předvedenou hru a bojovnost v utkání jak mladších žáků tak i dospělých.

Vlčák - Změny v zápasech ml. žáků

Došlo ke změnám ve všech domácích zápasech mladších žáků, které byly přesunuty vždy na neděli od 14:00 hod. - vše je v sekci mladších žáků

... - dotaz

Dobrý den, chci se zeptat budete dávat někam zápas s Osekem ? Který jste natáčeli...

Radek - Re: dotaz

Bohužel, slouží pouze pro potřeby klubu, resp. trenérů a hráčů.

Vlčák - Čtvrteční fotbálek

Ve čtvrtek se odehrál místo tréninku fotbálek mezi starou gardou a současným týmem dospělých, kdy bych tímto chtěl poděkovat všem zúčastněným a doufám, že by se toto mohlo opakovat každý čtvrtek místo tréninku.

Spoustě mladých chybí tvrdost a důraznost, kdy těmito přátelskými fotbálky by ji mohli získat.

Vlasák - Omluva tréninku

Omlouvám se z dnešního tréninku. Bolí mě celej člověk. Vlasta

Vlčák - Omluva tréninku

Omlouvám se z úterního tréninku (25.8.2015) - mám šichtu

Taška - Trenink

Dnes se ( úterý 18.8.2015) ruší trénink.
Ve čtvrtek 20.8.2015 je sraz 17.30 hod

Vlčák - Tréninkový přáteláček

Ve čtvrtek 20.8.2015 od 18:00 hod. bude na hřišti v Hostomicích tréninkový fotbálek proti mladšímu dorstu z Bíliny.

Taška - Turnaj 15.8.2015

Vzhledem tomu že je soupisce mužstva dospělých cca 22 hráčů děkuji za účast na turnaji a předvedením výkonům a převážně děkuji těm kteří v neodehráli více času v utkání podle svých představ .
Dále děkuji všem co turnaj připravili a zároveň řídili a hlavně rodině Zieglerům
za podporu a darování krásného poháru vítězům.
Poděkování také zaslouží sponzoři turnaje v čele se starostou - Městys Hostomic za věnované ceny.
Do nové soutěže přeji všem hodně sportovních úspěchů

Vlčák - Re: Turnaj 15.8.2015

Přidány fotky z memoriálu do fotoalba

banik osek - priprava

krasnej turnaj diky ,at se dari

Skákal - Příprava

Dobrý den , mohu se zeptat jak jste hráli s TJ Baník ohnic Děkuji

Vlčák - Re: Příprava

Hostomice : Ohníč - 2 : 4

vše je v sekci => A-mužstvo » Sezona 2015/2016 » Výsledky přáteláků

Vlčák - RETRO FOTO

Byla zřízena ve fotogalerii nová rubrika pod názvem RETRO FOTO, pokud bude někdo znát jména na nenapsaných fotografiích, napište nám je.

Vlčák - TRÁNINKY DĚTÍ

Od úterý 11.8.2015 od 16:00 hod. začínají tréninky a následně jsou každé úterý a čtvrtek od 16:00 hod. na hřišti v Hostomicích.

Žádáme, aby s dětmi přišli i rodiče.