Taška - Utkání Lahošť

Panové jednou nejdu a jetu výprask od soupeře z třetí třídy - ne máto
být na opak.

Taška - Zimní turnaj

Pánové vystoupení v některých hráčů a funkcionářů v nedělním utkání proti Braňanům v boji o přední příčku bylo nedujstoné Vašeho formátu.

Taška - Zimní turnaj

Vlasák - omluva

Ahoj, chci se omluvit, že jsem se neukázal tento týden a bohužel ani zítra nedorazim. Marodim

Radek - Zimní turnaj

Gratuluji k oběma vítězným zápasům v rámci Zimního turnaje v Bílině. Zvlášť 5:2 proti Ohníči zní dobře :-) A samozřejmě gratulace kapitánovi k střeleckému koncertu :-D

Petr - Re: Zimní turnaj

Také gratulace k vítězství nad Ohníčí,to vždy potěší.

Vlčák - mimořádné tréninky

Z důvodu prázdnin, je zakázaný vstup do tělocvičny školy, proto je trénink na hřišti v Hostomicích v úterý 2.2.2016 od 18:00 hod., dále jako normálně ve čtvrtek od 18:00 hod. na hřišti a v sobotu od 10:00 hod. na umělce v Hostomicích je fotbálek, který je jako trénink povinný.

Vlčák - FOTBÁLEK

V sobotu 30.1.2016 od 10:00 hod. na umělce fotbálek dospělých a veteránů.

Julius Čipčala - Omluva

Dobrý den bohužel se nemohu dostavit na tréning jsem nemocný mám chřipku dostavím se co nejdříve až se uzdravím díky PS. Jula

Vlasák - omluva

Ahoj, chtěl bych se omluvit z dnešního tréninku. Ve čtvrtek budu Vlasta

Vlčák - ZÁPASY

PŘÁTELÁK MLADŠÍCH ŽÁKŮ

V sobotu 23.1.2016 od 09:30 hod. do 11:00 hod. v Černé hale v Bílině, ul. Studentská - proti týmu z Hrobčic.

Sraz na hřišti v Hostomicích v 08:30 hod. - sebou vhodné oblečení a obuv

ZIMNÍ TURNAJ DOSPĚLÝCH

V neděli 24.1.2016 od 13:30 hod. na umělce v Bílině proti týmu z Košťan

Vlčák - UPOZORNĚNÍ PRO HRÁČE DOSPĚLÝCH

Ten, kdo se nebude účastnit tréninků bez omluvy, tak nebude hrát žádné zápasy.

Taška - Zahájení

Přeji Všem do zimní přípravy a následovně jarní části hodně zdraví a lepších výsledků než jste měli dosáhli spolu.

Vlčák - tréninky + zimní příprava

TRÉNINKY MLADŠÍCH ŽÁKŮ

každé pondělí a středu od 16:00 hod. cca do 18:00 hod. v tělocvičně v Hostomicích

ZIMNÍ PŘÍPRAVA DOSPĚLÝCH A VETERÁNŮ

každé úterý od 19:00 hod. v tělocvičně v Hostomicích

každý pátek od 15:30 hod. na hřišti v Hostomicích

každou sobotu od 10:00 hod.- na umělce u ZŠ Hostomice nebo bude zápas (zimní turnaj na umělce v Bílině)

Taška - Omluva

Fotbálku na závěr roku se nedostavím , mám již jiní program.

PS. Přeji všem členům klubu příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví a sportovních úspěchu
Jan Taška

Vlčák - FOTBÁLEK

V sobotu 26.12.2015 od 14:00 hod. na hřišti v Hostomicích se hraje fotbálek (dospělí proti veteránům).

Poté chvíli posedíme v klubovně, kde se dozvíte o zimní přípravě a zimním turnaji pořádaném na umělce v Bílině.

Vlčák - Tréninky dospělých

Po domluvě budou tréninky pouze v úterý od 19:00 hod. v tělocvičně a dále v sobotu od 10:00 hod. na umělce vedle tělocvičny. Tréninky ve čtvrtek jsou zrušeny z důvodu nízké účasti.

Vlčák - Re: Tréninky dospělých

Toto platí i pro veterány

Vlčák - Změna tréninků

TRÉNINKY DOSPĚLÝCH A VETERÁNŮ