Vlčák - Rozhodnutí za červené karty

Václav Hegenbart - stop na 1 SU od 24.4. 2016

Michal Janech - stop na 5 SU od 24.4. 2016 a pokuta 500 Kč

Jula - Omluva

Sorry trenére niní mi zrovna moc dobře na trénink dorazím až příští týden v úterý díky Jula Neymar ;)

Hans - Omluva

Omlouvám se z dnešního tréninku a sobotního zápasu.
Honza

Jula - otázka

Dobrý den pane trenére v kolik màme dnes být na hřišti?? Jula

Vlčák - Nábor dětí a trenéra

NÁBOR DĚTÍ

Ve spolupráci se ZŠ Hostomice bude proveden nábor dětí na fotbalovém hřišti V Hostomicích ve dnech :

pondělí 18.4.2016 - pro děti z 1, 2, a 3 tříd

úterý 19.4.2016 - pro děti ze 4, 5 a 6 třídy

Následně bude první fotbalový trénink dětí v úterý 19.4.2016 od 16:00 hod. do 18:00 hod., přičemž by bylo vhodné, aby přišli s dětmi i rodiče, kteří své ratolesti podpoří.

NÁBOR TRENÉRA

Pro přípravku sháníme trenéry, kteří by se věnovali dětem a mohli je tak postupně připravovat na sezónu 2016/2017, kde bychom chtěli přihlásit tým starší přípravky.

Trenéry bychom uvítali i z řad rodičů, kterým by hráli jejich ratolesti.

Vlčák - ZMĚNA TRÉNINKŮ

Od úterý 5.4.2016 budou tréninky dospělých a veteránů každé úterý a čtvrtek od 18:00 hod.

Vlčák - Foto ze zápasu mladších žáků

Byly přidány fotografie z 1 jarního zápasu ml. žáků proti Kopistům, kdy Hostomičtí vyhráli 4 : 1.

Vlčák - Foto ze zápasu veteránů

Byly přidány fotografie ze zápasu 1 jarního zápasu veteránů proti SK Dubí, kdy Hostomičtí vyhráli 7 : 4.

Vlčák - PRO VETERÁNY

Pravděpodobně budou začínat zápasy začátkem dubna - pátky od 17:00 hod., proto se zapojte do tréninků na hřišti.

síla - Re: PRO VETERÁNY

No to si piš:-DDD

Vlčák - Re: PRO VETERÁNY

V pátek 1.4.2016 od 17:00 hod. se koná první jarní zápas na hřišti v Hostomicích proti týmu z Dubí. Další zápasy jsou v sekci veteránů, mohou se však ještě některé časy změnit.

Vlčák - TRÉNINKY DOSPĚLÝCH A VETERÁNŮ

každé úterý a čtvrtek od 17:00 hod. na hřišti v Hostomicích

mimořádný trénink je v sobotu 19.3.2016 od 10:00 hod., který je místo zápasu

Taška - Dotaz

Hrajete něco o víkendu

Radek - Re: Dotaz

O víkendu zápas není, pouze trénink.

Vlčák - ZMĚNA TRÉNINKŮ DOSPĚLÝCH A VETERÁNŮ

každé úterý od 19:00 hod. v tělocvičně v Hostomicích

každý čtvrtek od 17:00 hod. na umělce u ZŠ Hostomice

Vlasák - omluva

Omlouvám se, ale zítra nedorazim na zápas

Vlčák - Nákup nové pračky

V polovině února musela být zakoupena nová pračka z důvodu neopravitelnosti staré pračky, přičemž na novou pračku přispěli někteří samotní hráči a členové klubu FK, čímž tímto děkuji všem, kteří dobrovolně přidali na nákup pračky.

Samozřejmě může na daný nákup pračky přispět i někdo další, neboť finanční rezerva klubu se tímto nákupem razantně zmenčila.

Vlčák - Soustředění ve Sloupu

Byly doplněny fotografie ze soustředění ve Sloupu v Čechách, kde byla účast necelých 30 osob včetně dětí.

Dětem bylo dané soustředění z části zaplaceno sponzory (Obec Světec, Edgewell, Ideal standard s.r.o.), čímž bych tímto chtěl poděkovat daným sponzorům.

Honza - Tréninky

Ahoj
Nechápu proč jsou zrušeny tréninky dospělých během soustředění, kterého se zúčastní pouze šest fotbalistů (převážně starší ročníky).
Ostatní (většina) by měly přece stále trénovat.
Honza

Taška - Utkání Lahošť

Panové jednou nejdu a jetu výprask od soupeře z třetí třídy - ne máto
být na opak.