Vlčák - Re: Re: Zahájení přípravy na sezonu 2016/2017

Omlouvám se z 1 tréninku, i já občas musím jít do zaměstnání. Jinak doufám, že si budete vážit zrenovované kabiny a bude tam uklizeno jako je to nyní.

Vlčák - BRIGÁDA

V sobotu 25.6.2016 od 09:00 hod. se koná brigáda na hřišti, kdy je potřeba připravit kabiny na další sezónu.

Vlčák - Re: BRIGÁDA

Děkuji za dobře odvedenou práci Ápovi, Vencovi Tučků a Láďovi Krejčích, kteří se účastnili jako jediní, společně se mnou , brigády.

Vlčák - LOSOVACÍ AKTIV

V sobotu 9.7.2016 od 10:00 hod. v Teplicích v hotelu Panorama je losovací aktiv na sezónu 2016/2017

síla - Protest, véééliký protest

Vlčáku, sebrals mi dva góly z posledního zápasu v Proboštově a já chtěl být králem střelců, i když na děleném 1. místě. Jestli ovšem záznamy z předcházejících zápasů SG souhlasí. Koukej to napravit, jinak jsem dřel zbytečně:-((((((

Vlčák - Re: Protest, véééliký protest

Omlouvám se, ale Zdeněk si to všechno nepamatoval.

VT - Re: Re: Protest, véééliký protest

To je šlendrián, a přitom se stačilo podívat na záznam zápasu na eurosportu...tam to všechno bylo :-)

Vlčák - STARŠÍ ŽÁCI

V sezóně 2016/2017 dojde ke sloučení starších žáků s Kostomlatama pod Milešovkou z důvodu malého počtu dětí. Tréninky budou střídavě v Kostomlatech p.M. a v Hostomicích.

První trénink je 2.8.2016 od 16:00 hod. na hřišti v Kostomlatech p.M.

Tým se bude jmenovat Kostomlaty p.M./Hostomice.

Vlčák - Nový trenér dospělých a tréninky

V sezóně 2016/2017 bude trénovat dospělé Petr Machovec z Ledvic, kdy první trénink je v úterý 26.7.2016 od 18:30 hod. a následně v pátek 29.7.2016 od 18:30 hod. na hřišti v Hostomicích. Následně budou tréninky dle určení nového trenéra Petra Machovce. Samozřejmě toto platí i pro veterány.

Vlčák - GRATULACE a nové fota

Gratuluji týmu mladších žáků za umístění na 3 místě.

Byly vloženy nové fotky z prezentace dravců na hřišti a z přáteláku proti ženám z Kostomlat.

Vlčák - HRÁČSKÁ A ČLENSKÁ SCHŮZE + ROZLUČKA TÝMŮ

V sobotu 11.6.2016 po odehraném utkání dospělých se bude konat schůze všech členů a hráčů FK , která se bude týkat předešlé a nadcházející sezóny. Účast celého vedení a pokud možno všech hráčů je povinná.

V sobotu 11.6.2016 po odehraných zápasech budou na hřišti rozlučky týmů, tj. ml. žáků a dospělých.

Vlčák - Zrušené tréninky

Vzhledem k tomu, že dnes (31.5.2016) celý den prší, tak je hřiště podmáčené a proto jsou všechny tréninky pro dnešní den zrušeny.

Hans - Poděkování

Ahoj
Tímto chci poděkovat všem hráčům,kteří se účastnili soutěžního utkání v Háji.V osmi lidech sehrát celé utkání byl výkon hodný uznání.

Honza

Vlčák - zápas veteránů

Páteční zápas 27.5. s Proboštovem, je zrušen.

Vlčák - přátelák veteránů

Po domluvě s vedením Kostomlat se sobotní přátelák odehraje podle počtu žen nejspíš ma polovinu hřiště.

Vlčák - Re: přátelák veteránů

Po těžkém přátelském utkání vyhrály ženy z Kostomlat 8 : 7 a v penaltovém rozstřelu vyhráli veteráni o jeden gól.

Vlčák - Trénink dospělých

Úterní trénink dospělých je zrušen - byla by malá účast

Vlčák - FOTBÁLEK VETERÁNŮ vs. DOSPĚLÍ

Ve čtvrtek 12.5.2016 od 18:00 hod. bude o tréninku fotbálek veteránů proti dospělým - tzv. nominačka na zápasy.

VT - Re: FOTBÁLEK VETERÁNŮ vs. DOSPĚLÍ

Vlčáku, ve čvrtek odjíždíme na "nohejbalové soustředění" do Sloupu. Takže určitě nepřijde Raboš, Cuci, já a možná ani Mačeta, ...

Vlčák - TRÉNINK PŘÍPRAVKY

V úterý 3.5.2016 bude zkrácený trénink přípravky od 16:00 hod. do 17:00 hod. z důvodu zápasu veteránů v Dubí na Rudolfce.