Hans - !!!!!!!!!!!!!Změna tréninků!!!!!!!!!!!!!

Tréninky:
Úterý 16:00 hřiště

Čtvrtek 16:00 hřiště

Sobota 27.10.2012 od 14:30 hodin
Hostomice A : Ledvice B 1:2 (1:1)
Rozhodčí-Klobása
Branka:
18.min-Levý

Ml.přípravka : Kostomlaty 4:1(2:0)
St.přípravka : Proboštov 1:10(0:7)

Fans - Re: Mistrovská utkání FK Hostomice(výsledky)

Bari za béčko?I když ani s ním byste Ledvice neporazili.Byli rozhodně fotbalovější.

Radek - Sokol Kladruby - FK Hostomice "B"

Výsledek - 5:1 (4:1)

Branka: Silovský

Sestava:
Strýček - Hylský, Dittrich J., Silovský, Dittrich K. - Čipčala, Bari, Kolář, Salák - Vlček, Talovic

Na střídání: Klofáč, Tuček

Hans - Mistrovská utkání FK Hostomice

Sobota 27.10.2012 od 11:30
Mladší přípravka : Kostomlaty
rozhodčí: Klobása
od 12:45
Starší přípravka : Proboštov
rozhodčí: Klobása
od 14:30
Hostomice A : Ledvice B
rozhodčí:Klobása,Strada
od 14:30
Kladruby : Hostomice B
rozhodčí:Mašek

Sobota 20.10.2012 od 15:30 hodin
Sobědruhy : Hostomice A 1:3 (0:0)
Rozhodčí-Škopár
Branky:
53.min-Mravec
59.min-Bůžek (P)
70.min-Levý

Sestava:Bednařík
Divíšek(50.min-Moc),Bůžek,Hasal,Kollár,Vavřička(85.min-Vlček),Ziegler J.,Mašata,Ziegler.D,Levý,Mravec,Fröhlich(86.min-Silovský)

Radek - FK Hostomice "B" - Baník Modlany "C"

Výsledek - 1:4 (1:1)

Branka: Hasal

Sestava:
Janota - Hylský, Dittrich J., Šanda (Kotěšovský), Dittrich K. - Haiš, Mašata, Levý (Talovic), Čipčala - Hasal, Vlček

VT - Re: FK Hostomice "B" - Baník Modlany "C"

... no toto?? co se stalo?

Radek - Re: Re: FK Hostomice "B" - Baník Modlany "C"

Zase bídná druhá půle. A hlavně když jdeme 3krát sami na golmana a je z toho kulový místo gólu, tak se neni čemu divit. Kdyby jsme jim dali 5 nebo 6 gólů, tak nebylo co řešit.

VT - Hodnocení z Batalionu

Batalion Teplice - Hostomice B 2:2 (1:0)

V dnešním mistrovském zápase proti Hostomicím B se chtěl Batalionský lev bodově dotáhnout právě na Hostomice B a Modlany C.
Začátek zápasu nasvědčoval tomu ,že půjde o vyrovnané utkání, obě mužstva hrála bojovně a prezentovala se i pohlednou kombinační hrou.
Do vedení se dostaly domácí po rohu kapitána Zdeňka Zítky,který našel ve vápně osamoceného Kudžu,a ten efektivně "patičkou" vstřelil první branku na 1:0 .
V prvním poločase ,už více branek nepadlo a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro Batalion.
Druhý poločas zvýšili hosté svou aktivitu a po závaru v pokutovém území,kde se nešťastně pro Batalion odrazil míč do naší sítě ,dosáhli Hostomice tíženého vyrovnání.
Další branku dali znovu hosté ,kdy Hostomický kapitán utekl po naší levé straně a následně zakončil golem na 2:2.
"Vystřelil před vápnem a jak jsem šel k zemi tak to přede mnou skočilo a podjelo to pode mnou" řekl golman Batalionu Vít Štuller.
Domácí se ale nevzdali a tlačili se do zakončení,jednou z nich byla střela z poza vápna Jana Solnaře ,který orazítkoval břevno.
Další nadějnou akcí byla šance Radka Müllera, který se po spolupráci s Kudžou a Čermákem dostal skoro do zakončení. "Chyběl mi půl krok, škoda," řekl po utkání Radek Müller.
Nečekanou ránu schytalo domácí mužstvo po ataku na Laďislava Starého,který nebyl schopný nadále pokračovat ve hře.
Batalion Teplice tak dohrával utkáno o deseti.
Vyrovnání se ,ale přesto dočkali. Hostující bek fauloval nedovoleně ve vápně Müllera a rozhodčí nařídil pokutový kop.
Z něj následně vyrovnal na 2:2 opět střelec utkání Jiří Kudža. Zápas tak skončil remízou 2:2.

Radek - Re: Hodnocení z Batalionu

Zeptej se kdo byl ten v 90. minutě faulující bek.... :-D

Radek - Výměna registračních průkazů

FAČR si pro nás opět přichystal jednu laskominu :-) a chystá se na výměnu registraček. Týká se to všech, co mají průkazy vydané před 1.7.2012, pro zjednodušení těch, kteří mají na registrčce uvedené rodné číslo místo novýh identifikačních čísel. Po Vás chlapci budeme chtít, abyste začali pomalu nosit průkazové fotografie. Výměna proběhne v průběhu zimní pauzy, takže času je dostatek ale fotky můžete začít nosit od ihned. na trénincích a zápasech vás budeme informovat, koho se to týká.

VT - Re: Výměna registračních průkazů

FAČR si opravdu dělá z lidí p...l . Radku na můj vkus používáš na jejich adresu až moc lichotivá slova - laskomina, ... Dobrá budu pokračovat v lichotivém duchu a jen dodám, že jsou to rektální-alpinisté páně Pelty a jiných :-)

Radek - Re: Re: Výměna registračních průkazů

No Vendo, ty máš snad básnický střevo :-D Nebuď na chudáky takový nelida, oni za to přeci nemůžou :-D A když se tak hezky ozíváš, tak tebe se ta výměna týká taky, takže přines fotku svého kostnatého obličeje :-D