Ahoj pánové.Každý pátek je možnost chodit do tělocvičny.
Pokud máte zájem, dejte vědět.

VT - Pro Radka

po dlouhotrvajícím vyčerpávajícím rokování, jednání a rozebírání videa, jsme (okolo 23,00hod) usoudili, že zákrok hrobčického řezníka na tebe, byl opravu faulem, a tudíž si měl právo válet se na trávníku a vykřikovat sprostá slova (pánské přirození, ....). Tímto se Ti veřejně omlouvám :-)) - nicméně - to tě neopravňovalo k demolici dětského hřiště!
PS. Kůra už sestavil základní osu mančaftu - pokud jsem mu dobře rozuměl, tak by to mělo být následovně: golman - já, obrana - Jarda Feller, záloha - Sílo, útok - Jájina. Ostatní prý nemají trika vůbec jistá :-)))

Radek - Re: Pro Radka

Hm......evidentně to muselo být hooodně vyčerpávající rokování:-D Výsledek byl víceméně očekávaný, nicméně s posilou do útoku v podobě Jájiny jsem moc nepočítal, když už máme jedno gólový brko Honzu :-D Jo a já ho nenazýval pánským přirozením, ani ohanbím, jen dámským přirozením :-D Já mám totiž charakter :-)

Hans - Mistrovská utkání FK Hostomice(výsledky)

Neděle 18.11.2012 od 13:30
Trnovany B : Hostomice A 1:9 (0:3)
rozhodčí:Plotz,Bůžek,Beneš
branky:
23.min-Levý
25.min-Vlastní
34.min-Mravec
50.min-Hasal
62.min-Mravec
63.min-Ziegler J
75.min-Hasal
76.min-Levý
86.min-Levý

Sestava:Bednařík
Moc,Bůžek,Hasal,Kollár
Vavřička(49.min-Vlček),Ziegler D,,Ziegler J,Levý
Fröhlich,Mravec

A mužstvo se s podzimní částí soutěže rozloučilo vysokou výhrou,přezimuje na třetím místě tabulky.

Velké poděkování patří našim skalním příznivcům.

Radek - FK Hrobčice "B" : FK Hostomice "B"

Výsledek - 4:0 (3:0)

Sestava:
Tuček - Hylský, Klofáč, Silovský, Dittrich K., - Šanda, Levý, Kolář (Pospíšil), Salák - Vlček Strýček

David Ziegler - Výměna legistraček

Ahoj
Hráči přípravek donesou do konce listopadu 1x foto
Týká se to pouze hráčů kteří jsou zaregistrováni déle jak rok.

branky:
35.min-Vavřička
52.min-Levý
Kollár,Bůžek,Hasal,Mašata
Vavřička(46.min-Moc),Ziegler D,,Ziegler J,Levý(70.min-Kolář)
Fröhlich(65.min-Katrenič),Mravec

Radek - Trest pro rozhodčího

Disciplinárka se rozjela a milostivý pan Stráda dostal za opakované nedostavení se k zápasu bez omluvy 6-ti měsíční distanc a navrch 1000 Kč pokutu. Jen tak dál :-)

PS: Přidání do seznamu vetovaných rozhodčí ho samozřejmě neminulo, takže už nás určitě pískat nebude :-)

Sobota 10.11.2012. od 14:00
Hostomice A : Háj

Radek - FK Hostomice "B" - Sokol Suché "B"

Výsledek - 6:5 (3:1)

Branky: Vlček 2x, Levý 2x, Bari, Kolář

Sestava:
Strýček - Hylský, Dittrich J., Silovský, Šanda - Čipčala (Pospíšil), Kolář, Bari, Hasal - Levý (Salák), Vlček

Radek - Re: FK Hostomice "B" - Sokol Suché "B"

Tímto ještě zpětně děkuju za všechny Míšovi Hasalovi, že hrdě převzal píšťalku a odrozhodcoval zápas, neboť opět nedorazil rozhodčí.

VT - Re: Re: FK Hostomice "B" - Sokol Suché "B"

No i když, druhé fouknutí do píšťalky (to první bylo při zahájení zápasu) a hned pentle :-)) na to že je domácí si dovolil dost!! ... ale jo, zvládnul to

Sobota 3.11.2012 od 14:00
Bořislav : Hostomice A 1:8 (0:2)
rozhodčí: Říha
branky:
15.min-Levý
29.min-Katrenič
48.min-Mravec
62.min-Hasal
77.min-Levý (P)
80.min-Fröhlich
83.min-Hasal
90.min-Fröhlich

V 55.min jsme si dali vlastní gól.

sestava:
Bednařík
Moc(78.min-Vlček)Bůžek,Hasal,Kollár
Vavřička,Ziegler D,Ziegler J,Katrenič(46.min-Fröhlich)
Levý,Mravec

pavel lepsi - plo

ja pujdu na zapas

Sobota 3.11.2012 od 10:00
Ml.přípravka : Novosedlice
rozhodčí: Kosejk

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!od 14:00 na hřišti v Hostomicích!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Radek - Re: Mistrovská utkání FK Hostomice

Béčko má výkop v neděli ve 14 hodin. Pokud se teda nic nezměnilo ale na netu žádná změna není.

Hans - Re: Re: Mistrovská utkání FK Hostomice

Omlouvám se.
Jen jsem se upsal.Samozřejmě platí čas 14:00 hodin.Ale od 10:00 můžete přijít na brigádu:)