Taška - Terezín - Kostomlaty/Hostomice 1 : 10 (1 . 3)

Sestava : Záruba Jaroslav - Šanda David , Vavřička Roman, Martin , Tadeáš Milichovský,- Hauzer Michal,Pokorný Tomáš,Salak Matěj,Hájek David - Doležal Petr
Branky : Vavřička Roman 4 , Martin 3 , Pokorný Tomáš 2 , Hájek David 1

Radek - Re: Terezín - Kostomlaty/Hostomice 1 : 10 (1 . 3)

Pekny vysledek, gratuluji :-)

Petr Machovec - Statistiky přípravných zápasů.

Celkem bylo sehráno pět zápasů s bilancí 2 0 3 a skore 11:9.
Jednotlivci branky+asistence:
1.Kotlár 3+1
2.Bari 2+2
3.Hegenbart P. 2+1
4.Iljazi 0+3
5.Ziegler 1+1
6-7.Levý,Hegenbart V. 1+0
8.Delsart 0+1

Taška - Příprava

Pane Vlček když převádíte něco do aktualit opište správně - odjez Kostomlat na utkání hrané v Hostomicích je 8.50 hod

Vlčák - Re: Příprava

Omlouvám se, vše jsem kopíroval z Facebooku.

Taška - Příprava žáci

Proti mužstvu Duchcova ,které hraje v krajském měřítku se naše mužstvo které hrálo poprvé na celou hrací plochu a je složeno ze dvou klubů ( s klubem Kostomlat) ,předvedlo velmi slušní výkon i přesto že jsme prohráli 6 :2 v prvním poločase jsme drželi krok s Duchcovem ,ale v druhé půli se projevila zkušenost Duchcova ,přesto celé mužstvo zalouží obdiv a pochvalu za bojovnost.

Kaca - Memorial zigiho

Ahoj uz je casovy harmonogram na turnaj 20.8.2016 dekuji Kaca

Vlčák - Re: Memorial zigiho

Vše je v aktualitách

Petr Machovec - Turnaj ve Rtyni

Na turnaji ve Rtyni obsadil A tým čtvrté místo po výsledcích:
Hostomice - Kladruby 2:3 (1:1)
B: Hegenbart P.(Bari),Levý
Hostomice - Rtyně 1:2 (1:1)
B: Hegenbart P.(Bari)
Turnaje se zúčastnili hráči: Hegenbart V.,Hegenbart P.,Divíšek,Bari,Silovský,Vavřička,Koubek,Levý,Frohlich,Kotlár,Karchňák,Petrák,Vlasák.

Kaca - Re: Turnaj ve Rtyni

Ahoj to vás moc nebylo:-/ snad doma se vas sejde více:-)

Taška - Přípravné utkání žáků

Ve středu 17.8.16 od 16,30 hod tréninkové utkání v Bílině , sraz v Bílině 16,15 hod,odjezd z Kostomlaty 15,50,-hod a Hostomic v 16 hod.

Přátelské utkání proti Košťanům v neděli 21.8.16 od 10 hod. v Hostomicích sraz je 9 hod. odjez z Kostomlat 8,50 hod.

Vlčák - STARŠÍ ŽÁCI

Z důvodu neustálého deště se ruší dnešní trénink starších žáků v Kostomlatech - podmáčené hřiště.

Vlčák - TRÉNINK PŘÍPRAVKY

ve čtvrtek 11.8.2016 od 16:00 hod. do 18:00 hod. na hřišti v Hostomicích

Petr Machovec - Přípravné utkání A týmu

KLADRUBY - HOSTOMICE 1:3 (1:1)
Branky + asistence: 25' Kotlár(Hegenbart P.),53' Bari(Ziegler),73' Bari(Iljazi)
SESTAVA: Strýček
Vlček Hegenbart V. Bari Vlasák
Delsart Hegenbart P. Iljazi Kapfer
Silovský Kotlár
Střídali: Koubek,Haiš,Kollár,Čipčala,Ziegler

Vlčák - Starší žáci

Starší žáci mají 1. trénink v Kostomlatech v úterý 2.8.2016 od 16:00 hod., kdy Hostomičtí, kteří se nemohou na hřiště do Kostomlat dostat mají zařízený odvoz ze hřiště v Hostomicích v 15:45 hod.

Vlčák - Omluva z tréninku

Na trénink nepřijde Divoch, který je v práci.

Petr Machovec - Re: Omluva z tréninku

Bohužel musím konstatovat,že těch divochů nepřišlo více.Tímto chci poděkovat zúčastněné čtveřici za dobře odpracovaný trénink.

Radek - Zahájení přípravy na sezonu 2016/2017

V úterý 26.7. zahajujeme prvním tréninkem přípravu na novou sezonu. Přípravy se ujme velmi zkušený trenér, který zvedne úroveň tréninků, proto doufáme, že se zároveň výrazně zvýší i účast ze strany hráčů. Je potřeba říci, že s příchodem nového trenéra jsou všichni hráči na jedné startovní čáře. Nikdo nemá své místo v základní sestavě jisté a jen podle vašeho přístupu a předvedených výkonů se rozhodne, kdo na to má a kdo ne. V úterý tedy předpokládáme hojnou účast a především chuť zahrát si fotbal. Tak tedy sportu zdar a fotbalu zvlášť!!

Radek - Re: Zahájení přípravy na sezonu 2016/2017

Kdo se z jakýchkoli důvodů nebude moci zúčastnit prvního tréninku, ať se omluví zde nebo na www stránkách FK, příp. jakémukoli spoluhráči nebo členu vedení FK, který se zahájení přípravy zúčastní!!!

Vlčák - Re: Re: Zahájení přípravy na sezonu 2016/2017

Omlouvám se z 1 tréninku, i já občas musím jít do zaměstnání. Jinak doufám, že si budete vážit zrenovované kabiny a bude tam uklizeno jako je to nyní.