Hans - Změna tréninků

Tento týden budou tréninky ve středu a čtvrtek od 17:30!!!!!

výbor - žádost

Na požádání Baníku Ohníč sehrajeme první mistrovský zápas v Bílině na umělce v sobotu 30.3.2013 od 11.00

vejcoš - Re: žádost

Tak to budeme jako doma :-))) Škoda že forma v posledních zápasech zakolísala

Hans - Mistrovská utkání FK

Sobota 30.3.od 11:00 Ohníč : A mužstvo v Bíllně na umělce
Sobota 30.3.od 12:30 Ml.přípravka : Košťany
Sobota 30.3.od 13:45 St.přípravka : Kostomlaty
Neděle 31.3.od 14:00 B mužstvo : Batalion Teplice

trenér - vzkaz

pro nepříznivé podmínky nehrajeme poslední přípravné utkání na našem hřišti ale v Bílině na umělce s Kladrubama od 14.00 sraz je 13.15 kdo nemůže zavolá.Zápas se hraje v sobotu 23.3.

David Ziegler - Přátelák

Mladší přípravka hraje v hale Žalanech přátelské utkání.
16.3.2013 od 13:00.Odjezd v 12:15 ze hřiště FK.
Hráči budou mít sálovou obuv,chrániče,pití,podsedáky.
Konec utkání 14:30.

trenér A mužstva - hodnocení

zimní přípravu jsme zahájili 5.1. zúčatnili jsme se zimního dorosteneckého turnaje v Bílině který jsme loni vyhráli letos jsme skončili na druhém místě s horším skore než vítěz. Apsolvovali jsme soustředění ve Sloupu.Od úterka to je 19.3. budeme trénovat již na hřišti.Mrzí mne že celé zimní přípravy se vúbec nezúčastnili hráči B mužstva.

trenér - příprava

včera jsme sehráli poslední zápas zimního turnaje v Bílině s mladším dorostem vyhráli jsme sice 5 3 ale po velmi špatném výkonu který jak doufám se již nebude opakovat s takovým výkonem by jsme měli v mistrákách velké problémy.

trenér - vzkaz

ve čtvrtek to je 14.3. hrajeme v Bílině od 17.30 odložený zápas s dorostem B sraz v Bílině 17.00.

trenér - vzkaz

v sobotu 9.3. hrajeme další přípravný zápas v Hrobčicích od 15.00 kdo nemůže tak mi zavolá.

trenér - vzkaz

Pro nemoc domácích se dnešní utkání odkládá. Pánové kdo ještě nemá zaplaceny člen. příspěvky ten má 1.mistrák v Ohníči 30.3. smůlu. Další přátel.utkání hrajeme v Hrobčicích 9.3. od 15.00

vybor - odpověd

omlouvám se chyba se vloudila.

vybor TJ - vzkaz

pro všechny hráče A mužstva a B mužstva členské příspěvky se vybírají od února kdo nebude mít zaplaceno nebude mu vydán legistrační průkaz k zápasu.

Dloubal - Re: vzkaz

píše se registrační průkaz ne legistrační, to se říkalo za komančů

trenér - změna

sobotní zapas 2.3. se hraje již od 10.00 s dorostem Bílina B.

trenér - Vzkaz

Přineste na zápas příspěvky.

trenér - turnaj v bílině

trenér - turnaj v bílině

odložený zápas v bílině budeme hrát v sobotu 2.3. od 12.00 kdo nemůže zavolat mi.yohjw

Hans - Zimní příprava-upozornění!

POZOR ZMĚNA - FK BÍLINA B - HOSTOMICE, PŘESUNUTO NA NEDĚLI
24.2.2013 od 10:00 !!!

trenér - zimní turnaj v Bílině dorost

Hostomice Proboštov 10 1 poločas 4 0 Branky Hasal 7 Katrenič 2 Ziegler David 1 Poslednízapas turnaje hrajeme v sobotu od 10.00