Radek - Re: Hráčská schůze

HRÁČSKÁ SCHŮZE!!! se koná v sobotu 20.7.2013 od 17 hodin na fotbalovém hřišti. ÚČAST POKUD MOŽNO VŠECH HRÁČŮ NUTNÁ!!! Kdo nebude moci se zúčastnit, ať o tom informuje kohokoliv ze spoluhráčů anebo vedení klubu!!!

Radek - Rozlosování soutěží

V sobotu 13.7. se od 9 hodin koná losovací aktiv STK OFS Teplice. Na základě výsledků rozlosování soutěží, jichž se zúčastní naše družstva, zveřejníme veškeré potřebné informace obratem na našich stránkách.

Radek - Chovejme se pokud možno slušně

Ještě chci upozornit, že jakkoli vulgární nebo urážlivé komentáře a příspěvky, budou obratem smazány. Rubrika "Návštěvní kniha" je přístupná bez omezení komukoli (tedy i dětem), vyjadřujme se tedy v rámci slušnosti. Díky :-)

Radek - Sezona 2013/2014

Do nadcházející sezony jsme s definitivní platností přihlásili A-mužstvo dospělých a po dohodě s trénery mládeže družstva mladších žáků a starší přípravky. Veškeré informace o soutěžích, kterých se naše týmy zúčastní, uvedeme po losovacím aktivu STK OFS Teplice, jenž se koná 13.7.

Radek - Aktualizace stránek

V následujících dnech, resp. týdnech bude docházet k častým úpravám a postupným aktualizacím stránek. V průběhu července a srpna budou postupně přidávány do jednotlivých rubrik patřičné články, soubory, dokumenty apod.
Těmito kroky budeme chtít v co největší míře informovat návštěvníky našich stránek o aktuálním dění v našem klubu.

Taška - Kostomlaty - Gratulace

Gratuluji zvoleni nového výboru a věřím že zlepší vztahy mezi kluby okresu
a podaří navázat na mládežnickou kopanou kterou byla klubu vždy na úrovni.
Přeji hezký den Taška

xxx - valná hromádka

To asi byla fraška........

Radek - VALNÁ HROMADA

Tímto v krátkosti předem informuji, že včera bylo valnou hromadou rozpuštěno dosavadní představenstvo klubu a nakonec úspěšně zvoleno představenstvo nové.

ČLENOVÉ NOVĚ ZVOLENÉHO PŘEDSTAVENSTVA SE SEJDOU VE ČTVRTEK 20.6.2013 V KLUBOVNĚ FK HOSTOMICE, KDE DOJDE K URČENÍ FUNKCÍ ZVOLENÝCH ČLENŮ, DÁLE PAK K PŘEDÁNÍ VŠECH DOKUMENTŮ A VĚCÍ OD PŘEDCHOZÍHO VEDENÍ A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ K ROZHODNUTÍ O ZÁLEŽITOSTECH TÝKAJÍCÍCH SE NADCHÁZEJÍCÍ SEZONY.

Radek - Re: VALNÁ HROMADA

SETKÁNÍ SE KONÁ V 19 HODIN!!!

Radek - Statistika - střelci

Krále střelců této sezony máme hned 2, a sice Venca Watzka (Koťák) a Jarda Levý. Oba vstřelili 5 branek, přičemž Venca 4 z nich na podzim a Jarda dal 5. gól v posledním zápase. Jinak máme ještě 4gólové střelce, a to Vlčáka a MĚ :-) a po 3 gólech dali Fanda Čipčala, Marek Kočko a Jirka Silovský.

Pochvalu si zaslouží všichni za to, že jsme nedostali žádnou červenou kartu.

Radek - Sokol Kladruby - FK Hostomice "B"

Výsledek - 8:3 (3:0)

Branky: Levý, Silovský, Šanda

Sestava: Hasal - Dittrich, Hylský, Silovský, Šanda - Kotěšovský, Kolář, Levý, Salák - 2 posily z Kladrub :-D

Tímto děkuji panu Mixovi a těm 2 chlapcům, co za nás šli hrát, aby nás nebylo jen 9.

Radek - Re: Sokol Kladruby - FK Hostomice "B"

Jen chci dodat, že toto byl poslední zápas, který podtrhl hodně špatný závěr sezony, který byl mj. ovlivněn přístupem některých hráčů, kteří se na to jednoduše vysrali.
Po takové zkušenosti, kdy za béčko museli hrát i 3 kluci z áčka nebo soupeřovi hráči, bychom se měli zamyslet nad tím, zda to co jsme tu víc jak 2 roky dělali, mělo nějaký smysl.

DŮRAZNĚ UPOZORŇUJU VŠECHNY HRÁČE I NEHRÁČE BÉČKA, aby se zúčastnili sobotní valné hromady. Tam se bude také rozhodovat o tom, jestli vůbec ještě nějaké béčko bude a o dalších důležitých věcech týkajících se klubu. Pokud teda máte aspoň trochu zájem, přijďte.

Hans - Pozor!!!!!

Změna výkopu dne 15.6.2013 od 17:00!!!!
A mužstvo : Trnovany B

Z tohoto důvodu je posunut začátek Valné hromady na 19:00 hodin

Hans - Mistrovská utkání FK-výsledky

Ledvice B : A mužstvo 1 : 2 (1:2)
branky:
1.min Mravec
11.min Katrenič

sestava:
Bednařík,Vlček,Bůžek,Hasal,Kollár,Vavřička,Ziegler J,Ziegler D,Pospíšil
Katrenič(75.min Fröhlich),Mravec

Hans - Mistrovská utkání FK-výsledky

A mužstvo : Bořislav 7 : 0 (2:0)
branky:
44.min Hasal
45.min Hasal
56.min Mravec
63.min Mravec
79.min Mravec
81.min Pospíšil
82.min Hasal

sestava:
Moc,Vlček,Bůžek,Hasal,Kollár,Vavřička,Ziegler J,Ziegler D,Pospíšil
Levý,Mravec

Pavel A. - Ledvice-Hostomice

Tak jsem se byl po delší době na vás podívat.Vítězství hezké,ale řekl vám někdy někdo(trenér),že fotbal se hraje i pro diváky?Ano,utkání oboustranně odpovídalo slabé úrovni okr.přeboru,ale to vaše zdržování po rychlém vedení bylo až trapné.Takto se špatná trénovanost mužstva nenahrazuje!

Radek - FK Hostomice "B" - Sokol Suché "B"

Výsledek - 3:5 (0:4)

Branky: 2x Hasal M., Kočko

Sestava: Silovský - Kollár (Šanda), Bari, Kolář, Dittrich K. - Frank, Salák, Hasal M., Čipčala - Kočko, Kotěšovský

Radek - Odložený zápas

Odložený zápas Sokol Kladruby - FK Hostomice B se hraje ve čtvrtek 13.6. od 18 hodin. Sraz v 17 hodin na hřišti.

Hans - Mistrovská utkání FK

Sobota 8.6.2013
Hostomice B : Suché B
Ml.přípravka : Kostomlaty
Hostomice A : Bořislav

9.6.2013
Soběchleby : St.přípravka

11.6.2013
Ledvice B : Hostomice A

12:6.2013
Ml.přípravka : Lom

13.6.2013
St.přípravka : Krupka

Radek - Zápas odložen!!!

Dnešní zápas B mužstva v Kladrubech se odkládá zatím na neurčito z důvodu podmáčeného hřiště v Kladrubech!!! Nový termín bude upřesněn.