Radek - Nové příspěvky

Do Rubriky A-mužstvo / sezona 2013/2014 byl přidán nový příspěvek Letní příprava. Naleznete zde tréninkový plán na léto a přípravné zápasy. Minimálně ještě jeden přátelák dojednáme, takže až bude potvrzený termín, dopíšu to tam.

Radek - Přátelské utkání

V sobotu 27.7. od 17 hodin se doma koná přátelský zápas s TJ Baník Zabrušany!!!

Radek - Re: Přátelské utkání

Pardon, hrajeme s Měrunicema :-D

Radek - TRÉNINKY - DOSPĚLÍ

Tréninky dospělích se konají každé úterý a středu od 18 hodin.

Radek - Re: TRÉNINKY - DOSPĚLÍ

Pardon, úterý a čtvrtek :-D

Radek - Nová rubrika

Do sloupce "Menu" jsem přidal novou rubriku "Brigády". V této rubrice bude vždy vedena účast na brigádě a co se udělalo. Veřejně si tak každý může jednoduše zjistit, kdo má zájem nebo možnost pomáhat a co vše děláme.

Radek - Brigáda

Díky za účast na dnešní brigádě, odvezli jsme další 2 fůry posekané trávy, postavili a zabetonovali nosné sloupy za bránou a máme oškrábanou plíseň a savem vystříkanou kabinu po "B mužstvu".

Radek - Hráčská schůze

Děkuji všem za účast na včerejší schůzi. Pokud k tomu všichni přistoupíme tak, jak jsme se o tom bavili, nemám obavu o budoucnost fotbalu v Hostomicích.

Radek - FK HOSTOMICE JE NA FACEBOOKU!!!!!!

K dnešnímu dni byl založen facebookový profil FK Hostomice. Přímý odkaz naleznete v sekci "Oblíbené odkazy" v levém sloupci. Na tyto stránky budu psát termíny a srazy na zápasy, důležité události apod. Kdo užívá Facebook, ať tuto skupinu sleduje, děkuji.

Radek - ROZPIS UTKÁNÍ - PODZIM 2013/2014

Upozorňuji, že v rubrikách A-mužstvo, Mladší žáci a starší přípravka jsou k dispozici rozpisy utkání na období podzim 2013/2014.

Radek - Změny v sezoně 2013/2014

Pro zajímavost uvádím, návrhy změn v soutěžních utkáních v kategorii dospělí, které si zástupci klubů (ne)odsouhlasili:

Střídavé starty - ZAMÍTNUTO
Pokutové kopy při nerozhodném výsledku - ZAMÍTNUTO
Počet střídajících hráčů v kategorii dospělí zvýšen na 5 - SCHVÁLENO
Baráže o sestup - SCHVÁLENO

Radek - Losovací aktiv

V rubrikách A-mužstvo, Mladší žáci a Starší přípravka naleznete rozlosování klubů do nadcházející sezony. Po rozlosování jednotlivých zápasů naleznete v těchto rubrikách i samotné termíny podzimní části souteže

Radek - Schůze FK a SDH

Tímto v krátkosti oznamuji, že po včerejším setkání zástupců FK a SDH byla dojedná širší spolupráce mezi oběmi sdruženími. Zároveň ještě jednou děkuji za velmi přátelské jednání a shodu ve všech projednávaných bodech. Po oboustranné domluvě se budou zástupci FK a SDH scházet jednou měsíčně na společné schůzi.

postup - snad

Proboštov prý přihlásí Béčko jen do okresu.Znamená to náš postup?

milan - Re: snad

ne co vím tak postoupil s litoměřického okresu měl nejvíce bodů.

xxxxx - Re: Re: snad

Postoupil Baník Ohníč páč vám vzali body TUPCI

vejcos - Re: Re: Re: snad

To je preci jedno ze diky "nahode" postoupil, dulezity je ze od nas dostal trojku a pristi rok sestoupi.... to je ti doufam jasny hnupe z vesnice, tak bez nakrmit kraliky a slepice a alou do postele at zitra nezmeskas autobus do sklarny

vejcos - tak snad priste

Hosi hosi tak jsem si s vama chtel zakopat B tridu a po trech letech odrikani a temer tvrde driny z toho nic nebude diky administrativni chybe pana S a pana z Ezetu... No aspon ze s vama byla sranda :-) Doufam ze az ti matlaci z Ohnice pristi rok spadnou tak to zas s Kovasem zkusime znovu :-)))

Karl von Bahnof

Radek - Hráčská schůze

Zároveň chci s předstihem informovat, že po zveřejnění termínu začátku mistrovských utkání A-mužstva, bude stanoven co nejbližší možný termín hráčské schůze, na které budou hráči informováni o všem podstatném, co se nadcházející sezony týče.

Radek - Re: Hráčská schůze

HRÁČSKÁ SCHŮZE!!! se koná v sobotu 20.7.2013 od 17 hodin na fotbalovém hřišti. ÚČAST POKUD MOŽNO VŠECH HRÁČŮ NUTNÁ!!! Kdo nebude moci se zúčastnit, ať o tom informuje kohokoliv ze spoluhráčů anebo vedení klubu!!!