Radek - Turnaj v Kostomlatech

Připomínám, že tuto sobotu se koná turnaj v Kostomlatech. První zápas hrajeme od 9:30!!! Kde se sejdem a případnou dopravu domluvíme při tréninkách a vše napíšu sem!

Radek - Re: Turnaj v Kostomlatech

Sraz je v sobotu v 8:30 v Hostomicích na hřišti!!! Kdo nebude moci se turnaje zúčastnit, bude nás o tom informovat!!!

Radek - Rozpis utkání - mladší žáci

Do rubriky mladší žáci byl vložen kompletní rozpis utkání mladších žáků v období podzim 2013 včetně všech hracích dnů a časů výkopů utkání.

David - TRÉNINKY MLÁDEŽE

Trénovat se začíná ve čtvrtek 8.8.2013. Starší přípravka a mladší žáci budou trénovat společně. Trénovt se bude úterý a čtvrtek od 16:30 do 18:00
David

Radek - Provozní řád

V rubrice "Provozní řád" byl zaktualizován text tohoto řádu a přidán rozpis tréninků FK a SDH

VT - Re: Provozní řád

vzhledem k bodu č.13 provozního řádu, prosím o zvážení, zda by nebylo možné udělat v oplocení okénka a odkládací pultíky, kam by si divák mohl odskočit vypít své G10-12 díky :-D

Radek - Re: Re: Provozní řád

Nic nebude :-D běda jak tam budeš chlastat, dohlídnu si na tebe :-D

Radek - Re: Re: Re: Provozní řád

VT, pro tebe jsem to poupravil :-P

Radek - Brigáda

Tuto neděli od 8 hodin ráno se koná na hřišti společná brigáda FK a SDH. UPOZORŇUJU PŘEDEM, ŽE KDO NEBUDE MOCI, OZNÁMÍ SVOU NEÚČAST ČLENŮM VEDENÍ KLUBU NEBO TRÉNÉROVI!!!!!

Radek - FK Hostomice - FK Polerady

V rubrice A-mužstvo.....letní příprava.....je uvedena sestava a výsledek 1. přáteláku. K zápasu není třeba se moc vyjadřovat. Každý by si měl sáhnout do svědomí a uvědomit si, jak by měl přistupovat k tréninkům, k přípravě, k zápasům. Nikdo z nás neodvedl ani zdaleka průměrný výkon. Nicméně chování, které někteří z nás předvedli se doufám nebude opakovat...

Radek - PŘÁTELÁK

POZOR MENŠÍ ZMĚNA!!! Začátek přáteláku s FK Polerady se posunul o 30 minut. Výkop je tedy v 18:30 v neděli!!!

Radek - Dohoda s SDH Hostomice

Do rubriky dokumenty přidána oficiální verze uzavřené dohody o spolupráci hasičema. Do fotoalba přidáno pár fotek z uzavření dohody.

VT - Re: Dohoda s SDH Hostomice

...tak to má být, podpis je OK, ale teprve štamprdlička a potřepání tlapkama dodá tomuto aktu správnou vážnost (co to bylo?? vonělo to po peckovinách??).
Ať se daří :-)

Radek - Re: Re: Dohoda s SDH Hostomice

Na co ty hned nemyslíš :-D byla to vodka, myslim stalinovky ale nechci kecat, už bylo šero........ :-D

VT - Re: Re: Re: Dohoda s SDH Hostomice

no, mít po vypití štamprdlíka "šero", to značí hodně kvalitní pití :-) - hele nebyli náhodou hasiči u přečerpávání těch cisteren v Háji?? :-)

Radek - Re: Re: Re: Re: Dohoda s SDH Hostomice

Hm štamprdlík....kéž by....decáky to byly :-D Ani bych se nedivil, ty jsou všude jakmile je tam chlast :-D

Radek - Nový dokument

Do rubriky "Dokumenty" byl přidán nový příspěvek - Vyjádření STK OFS k našemu odvolání.

Radek - Postřik hřiště

Včera v podvečer byl proveden na hřišti za pomoci traktůrku a rozprašovadla postřik proti vytrvalým plevelům.

Radek - Přátelské utkání

V neděli 4.8. hrajeme doma od 18 hodin s FK Polerady.

Radek - TRÉNINKY

Pánové, účast na tréninkách není moc slavná. Někdo dělá na směny, někdo je na dovolený apod. Ale myslim si, že aspoň 10 lidí by se na tréninkách scházet mohlo. A to i přesto, že jsou tyhle vedra!!!