Radek - Re: Soustředění FK Hostomice

Ok, do konce ledna zařídíme.

Radek - Hostomice - Ledvice "B"

První zápas zimního turnaje v Bílině jsme vyhráli 5:3. Branky a sestava jsou k dispozici v rubrice A-mužstvo.......Zimní příprava 2014.

síla - Re: Hostomice - Ledvice "B"

Ne že by mě to ňák žralo, ale kluk s číslem 15 (já) dal taky jeden. A ten vlastní napsal Škopár taky mně. Tak neser a koukej to opravit:-D.

Radek - Re: Re: Hostomice - Ledvice "B"

služebníček, služebníček :-D

Radek - Děravá střecha

Kdo o tom ještě neví, tak bohužel provizorní podzimní zalepení děr ve střeše nepomohlo a především k rozhodčím nataklo celkem dost vody. PO včerejším rozhovoru se starostou mám příslibeno, že do jara chce mít problém se střechou vyřešený, tak nám nezbývá než věřit.

Radek - Pomoc hasičům

Chlapci, kdo budete mít chuť a čas pomoc hasičům s vyklizením "staré hasičárny", tak v neděli 26.1. v 10 hodin je sraz před hasičárnou. Jakoukoliv pomoc z naší strany hasiči uvítají.

Radek - Halový turnaj - starší přípravka

18. ledna hrají děti turnaj v hale v Žalanech. Propozice k turnaji jsou v rubrice "Starší přípravka".....Zimní příprava 2014

Radek - Zimní turnaj - Dospělí

V sobotu 18.1.2014 hrajeme první zápas v Bílině na umělé trávě od 16 hodin s Ledvicema.

Radek - Re: Zimní turnaj - Dospělí

Opravuji, výkop s Ledvicemi už v 10 hodin!!!

Radek - Re: Zimní turnaj - Dospělí

Ještě jedna oprava. Výkop v Bílině je v 16:00 hodin, jak bylo původně hlášeno!!! Sraz na hřišti v 15:00 hodin, zbytek v 15:30 v Bílině!!!

Vlčák - fotbálek

Když nemáme zápas v sobotu 11.1.2014, tak od 10 hodin by jsme si mohli dát opět fotbálek na umělce. Sraz je opět na hřišti.

Radek - Turnaj v Bílině

V rubrice A-mužstvo.....Zimní příprava 2014 naleznete propozice a rozpis turnaje.

Radek - Halový turnaj - starší přípravka

V sobotu 18.1.2014 se zúčastní starší přípravka halového turnaje v Žalanech. Startovat mohou ročníky 2003 a mladší!!! Propozice budou včas vyvěšeny v rubrice "Starší přípravka".

Radek - ZMĚNA ZAČÁTKU TRÉNINKŮ

Tréninky budou každé úterý a čtvrtek od 17 hodin!!! Obuv vhodnou na běhání!!!

Radek - TRÉNINKY - DOSPĚLÍ

V sobotu 4. ledna od 10:00 hodin 1. trénink na školním hřišti (umělá tráva). Poté tréninky každé uterý a čtvrtek (od 7. ledna) vždy od 15:00 hodin.

Radek - SILVESTROVSKÝ FOTBÁLEK

Pokud počasí dovolí, v úterý 31.12. od 10 hodin silvestrovský fotbálek na hřišti. Kdo budete mít čas a chuť, přijďte.

Hans - PF 2014

Všem fotbalovým nadšencům přeji veselé vánoce a šťastný nový rok.
Honza

Radek - Nový dokument

V rubrice dokumenty je přiložen odkaz na nový sazebník odměňování rozhodčích v příští sezoně. Předem varuji: "Před přečtením nejezte, ať se z toho nepob****** a nepos*****."

VT - Re: Nový dokument

Radku, nevím čemu se divíš - za "kvalitu" si vždy něco připlatíš...

Já... - bago,??,

v kolik a kde.......? Dík