Ve středu 16.1.2019 v ranních hodinách došlo k požáru v klubovně FK Hostomice, z důvodu technické závady. Dále došlo k prasknutí bojleru v kabině mladší přípravky.

Vzhledem k daným skutečnostem byla v neděli 20.1.2019 od 09:00 hod. brigáda k odstranění nejhoršího poškození a nejhoršího znečištění.

Všem níže jmenovaným patří velká pochvala a poděkování za brigádu, kdy se podařilo vše umýt a oškrábat omítka v klubovně.

Za děti :

Jiří Pruskavec, Jiří Gold, Václav Watzka, Miroslav Matějovský ml., Radek Kováč, Ilona Kováčová, Barbora Kováčová, Jakub Chaloupka

Za dospělé :

Miroslav Matějovský, Michael Stakič, Martin Vlček, Jan Kollár, Jiří Vavřička, Marek Levý, Milan Večeřa, Jarmila Krejčí, Vladimír Krejčí, Marcela Kadlecová, Markéta Kratochvílová, Jan Kratochvíl, Vlastimil Vlasák, Monika Klímová, Jan Drbohlav, Filip Bohumínský, Lucie Vančurová, Jana Jelínková, Martin Jelínek, Michal Götz, Jan Taška, Alena Milichovská, Jaroslav Milichovský, Nikola Vlčková, Lukáš Hnízdil, p. Holomoj st.